Aktuality

Pozdrav ze stáže ve Španělsku

Do ČR doputoval pozdrav od studentů Akademie Michael – Vyšší odborné školy oboru Filmová tvorba, kteří nyní tráví pracovní stáž ve španělské Malaze.

Mají krásné počasí a ačkoli to z fotek až tak nevypadá, jsou velmi pracovně vytíženi. Obsahová náplň stáže je natočit video „Den koordinátora Euromindu“. Kromě této hlavní části natáčejí i dokument o stáži a vlastní film. Na všechna videa se moc těšíme!

Pár slov od studenta Tomáše Singra: „Máme se tu hrozně krásně – upřímně bych se sem hrozně rád vrátil. Počasí, lidé, kultura, vše je úžasné. Nejvíc, abych pravdu řekl, si tu užívám architekturu, která mi hrozně připomíná Řecko.
Co se natáčení týče, tak natáčíme spot, který se nazývá „Den koordinátora Euromindu“. Natáčíme to z pohledu očí. Představte si, že si vezmete hromadu techniky do španělské Málagy a tady vám řeknou, že GoPro stačí. Byli jsme z toho celí mimo. Jinak průběžně dokumentujeme video pro školu a zároveň natáčíme náš vlastní film a hodně fotíme!
Je to jen časově náročný, protože když máme odpracováno, tak zrovna jíme, nebo se po dlouhé době dostaneme k nějaké volnočasové aktivitě.
Budu hrozně rád, když se sem jednou vrátím. Buď sám nebo znova takto pracovně. Přesto se však také těším do Prahy, kde budeme mít co vyprávět!“

foto: Tereza Květoňová, Nikolas Sand, Tomáš Singer, Lukáš Handlovič

„Den koordinátora Euromindu“