Absolventka grafického designu
Alžběta Müllerová získala Národní cenu
za studentský design Junior 2020

Reálné projekty pro reálné klienty

Propojujeme studium s reálnými zkušenostmi z oboru. Svým studentům dáváme příležitost pracovat na reálných projektech pro konkrétní klienty a vytvořit si tak již v průběhu studia silné portfolio.

vos-prezentace01web

Osobnosti současného designu

Pořádáme praktické workshopy a přednášky předních českých designérů, grafických studií a agentur. Studenti tak získávají přehled o současném dění v oboru a navazují cenné kontakty.

OSOBNOSTI Blazek
OSOBNOSTI Blazek

Osobnosti současného designu

Pořádáme praktické workshopy a přednášky předních českých designérů, grafických studií a agentur. Studenti tak získávají přehled o současném dění v oboru a navazují cenné kontakty.

Řemeslo jako nástroj úspěchu

Silné technické zázemí a nejaktuálnější software nám dovolují prohlubovat řemeslné dovednosti studentů tak, aby se co nejlépe uplatnili v praxi.

ilustracni_grafika_VOS

Práce studentů

Influence

Vizuální identita hudebního festivalu. Nominace na Národní cenu za studentský design 2018 Alžběta Müllerová, Grafický design, 1. ročník

Second Round – vizuální styl

Nezisková organizace Nataša Izič, Grafický design, 3. ročník

Ovocný světozor – packaging nové premiové řady

Ovocný světozor Adéla Dostálová, Grafický design, 2. ročník

Ivo Dostál – jeden život

Ivo Dostál – jeden život Nominace na Národní cenu za studentský design 2016, knižní design Adéla Dostálová, Grafický design, 3. ročník  

Vizuální styl hudebního festivalu MFKH Kutná hora

Vizuální styl hudebního festivalu MFKH Kutná hora Dmitry Alivanov, Grafický design, 1. ročník

MgA. Miroslav Roubíček

vedoucí zaměření
zakladatel brand design studia Colmo

Poslat e-mail

„Svým studentům předávám své dlouholeté zkušenosti, které jim pomáhají v praxi, dokáží se uplatnit.“

Naše dílna

Vytváříme kreativní prostor pro studium a praktické zvládnutí všech disciplín grafického designu od tiskové a online komunikace po motion komunikaci. Máme za sebou úspěšné realizace pro reálné klienty, aktivně se zúčastňujeme oborových soutěží, spolupracujeme s reklamními agenturami na tvorbě kampaní a nebojíme se experimentovat. Studenti získávají již na škole relevantní praktické zkušenosti, které jim pomáhají reálně se uplatnit v kreativním průmyslu. Věnujeme se individuálnímu vývoji každého studenta, a proto máme úspěšné absolventy.